საბაჟო ბროკერი საქართველოში - ყველა სახის საბაჟო მომსახურება
განბაჟება და ლოჯისტიკური მომსახურება საქართველოში
ხშირად დასმული შეკითხვები
საქართველოში საბაჟო საბროკერო სერვისის ღრებულება საშუალოდ 80 ლარიდან იწყება,სტანდარტული ზოგადი დეკლარაციისთვის. არსებობს ბევრი ფაქტორი,რაც მოქმედებს მომსახურების ფასზე, ტვირთის სირთულისა და ნებართვების არსებობის შემთხვევაში.ზუსტი ფასი დასადგენად დაგვიკავშირდით.
ნებისმიერ ბიზნესს, რომელიც ჩართულია საერთაშორისო ვაჭრობაში, შეუძლია ისარგებლოს პროფესიული საბაჟო-საბროკერო მომსახურებით. ეს მოიცავს იმპორტიორებს, ექსპორტიორებს, მწარმოებლებს, დისტრიბუტორებს და საცალო მოვაჭრეებს.
როცა გჭირდებათ პროფესიონალების მხარდაჭერა თქვენი ტვირთის სწორი საბაჟო პროცედურების გატარებაში, რათა თავი აარიდოთ ჯარიმებს და დაზოგოდ თანხა და დრო.
ჩვენ გაგიწევთ უფასო კონსულტაციას თქვენ ქეისთან მიმართებაში. დაგემხარებით საბაჟო სასაქონლო კოდების სწორედ შერჩევაში, გავაკეთებთ თქვენი ტვირთის საბაჟოზე წარდგენას და დეკლარირებას, დაგიორგანიზირებთ ტრანსპორტირებას, საჭიროების შემთხვევაში დაგეხმარებით საბუთების, ნებართვების და სერთიფიკატების მოპოვებაში. მარტივად რომ ვთქვათ,გაგიწევთ საბაჟო მომსახურების სრულ სპექტრს.
GeorgiaCB - ს გამოცდილი ბროკერები დაგეხმარებათ იმპორტის, ექსპორტის, რეექსპროტის, ტრანზიტის, დროებით შენახვის, ტვირთის დაბრუნების და ნებისმერი სხვა პროცედურის ან ნეაბრთვის აღებაში.
კარგო ტიპის ნებისმიერი ტვირთი ექვემდებარება განბაჟებას, ხოლო საფოსტო გზავნილების შემთხვევაში თუ ნივთის/ნივთების თანხა აღემატება 300ლარს ან წონა აღემატება 30კილოგრამს ან ერთი სახეობის რამდენიმე ნივთის გამოწერის შემთხვევაში მებაჟის მიერ ჩაითვლება კომერციული დანიშნულებით გამოყენებად ნივთებად ექვემდებარება განბაჟებას.
დიახ, ჩვენ ვუწევთ საბაჟო მომსახურებას საქართველოს ტერიტორიაზე შემოსულ ტვირთებსა თუ საფოსტო გზავნილებსაც. საქართველოში განბაჟებისას არსებული სხვადასხვა საქართველოს საბაჟო პროცედურების სია და ჩვენი სრული მომსახურების ჩამონათვალი შეგიძლიათ იხილოთ ჩვენს სტატიებში.
ერთი საბაჟო დეკლარაციის ფასი არის 150 ლარი. ხსენებული ფასი შეიძლება შეიცვალოს დეკლარაციების რაოდენობის ან სხვა მიზეზებიდან გამომდინარე, დეტალური ინფორმაციის მისაღებად დაგვიკავშირდით.
ამ ეტაპზე მხოლოდ რუსთავში ვახორციელებთ ნებისმიერი სახის სატრანსპორტო საშუალების განბაჟება, ამისათვის საჭიროა ნოტარიულად დამტკიცებული მინდობილობა და სატრანსპორტო საშუალების საბუთები. განბაჟების ფასი იწყება 350ლარიდან, სხვა დეტალებზე დაგვიკავშირდით